-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

08.03.2015

КС визначить, як розглядати проект змін до Конституції

10 березня 2015 року Конституційний Суд України обговорить питання про форму розгляду справи за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України та суддів (реєстр. № 1776) вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Про це вказано у проекті порядку денного Суду на 10 - 13 березня 2015 р., повідомили "ЗіБ" у КСУ.

Відповідно до проекту КСУ наступного тижня займатиметься наступними справами:

11 березня 2015 року

1. Розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Черних Андрія Федоровича щодо офіційного тлумачення положень пунктів 1, 2 частини другої статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“ у системному зв’язку зі статтею 4 цього закону.

2. Продовження розгляду справи за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень статті 112 Конституції України в системному зв’язку з її положеннями статей 106, 128, 131, 154, 156 та інших статей, що визначають повноваження Президента України (закрита частина пленарного засідання).

12 березня 2015 року

Продовження розгляду справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини другої статті 1712 Кодексу адміністративного судочинства України (закрита частина пленарного засідання).

Детальніше про проект №1776 читайте в матеріалі "ЗіБ": Згоду на арешт судді даватиме ВРЮ – зміни до Конституції.

Комментариев нет:

Отправить комментарий