-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

11.04.2015

80 берізок висадили чорнобильці Лубен в пам'ять про загиблих побратимів

Щорічна акція пройшла 7 квітня за участю учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та молодого покоління. Алея пам’яті чорнобильців Лубенщини поповнилася на 80 берізок: частина їх – підсаджені на місці тих, які не прижилися, частина – у пам’ять про тих ліквідаторів, які пішли із життя у минулому році, повідомили в лубенській РДА.

Як поділився спогадами голова районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», депутат районної ради Василь Куксань, алея закладена у 1996 році до 10 річниці Чорнобильської катастрофи. «У той рік було висаджено 15 берізок. За цей час померло більше 700 чорнобильців-лубенців, алея простяглася на півкілометра», - розповів Василь Куксань.

В акції брав участь голова райдержадміністрації, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Іван Дзус, який пліч-о-пліч з товаришами висаджував молоді деревця. «Ліквідатори повинні знати, що їх шанують і пам’ятають про їх неоціненний подвиг перед прийдешніми поколіннями», - сказав Іван Дзус.

Посадковий матеріал для алеї пам’яті щороку надає ДП «Лубенський лісгосп» (директор Володимир Тихович), а допомагають у цій справі студенти Лубенського лісотехнічного коледжу (директор Роман Сендзюк), для яких це ще й урок патріотичного виховання.

Чорнобильці запевняють, що алею підтримуватимуть і надалі. Це для них святий обов’язок, адже «поки підніматимуться берізки – житиме пам’ять про померлих ліквідаторів».

Комментариев нет:

Отправить комментарий