-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

15.04.2015

Депутатам Ради майже втричі підвищили зарплату

Зарплата нардепам була підвищена з 1 квітня. 

Зарплата депутатів зросла втричі. З 1 квітня заробітна плата депутатів зросла до 17,5 тисячі гривень. Про це повідомив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи парламенту, депутат від "Народного фронту" Павло Пинзеник.

Відповідаючи на запитання щодо підвищення з 1 квітня депутатам заробітної плати до 17,5 тисячі гривень, він, зокрема, зазначив, що "з 1 квітня обмеження в 7 мінімальних заробітних плат знято". 

"Ви правильно сказали, що сума заробітної плати буде така, як ви назвали", - сказав Пинзеник. Зазначимо, підвищення зарплат підтвердили й у регламентному комітеті Верховної Ради.

"Тепер зарплата народних депутатів повернута до рівня 2013 року, тобто максимальний розмір становить 17 тисяч 425 гривень", - сказав член Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР Дмитро Шлемко. 

Він нагадав, що на початку 2015 року народні депутати отримували зарплату після усіх відрахувань у розмірі 6,109 тисяч гривень. 

Нагадаємо, на початку року було розповсюджено роз'яснення прес-служби Апарату ВР, зроблене у зв'язку з появою у деяких ЗМІ повідомлень про те, що у законі про Держбюджет на цей рік зникли норми щодо запровадження обмежень нарахування заробітних плат народним депутатам і членам Кабінету міністрів. 

У роз'ясненні зазначається, що у Законі України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" відсутні норми про обмеження зарплат високопосадовців через вимоги чинного законодавства.

Більше читайте тут: http://tsn.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий