-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

27.04.2015

Година – спомин «Не проростає трава-полин у серце забуттям»

22 квітня о 10 годині в ЦМПБ ім. М. Горького для учнів 9-А, 9-Б класів СЗОШ № 13 (заступник директора з учбово-виховної роботи Наталія Ростиславівна Антіпова) відбулася година – спомин «Не проростає трава-полин у серце забуттям» (до 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи). До участі у бібліотечному заході були запрошені гості: представники Громадської організації «Костянтинівський Союз «Інваліди Чорнобиля»»: голова спілки Олександр Михайлович Дерека, чорнобильці - Геннадій Олексійович Нарожний, Анатолій Андрійович Астапов, Олександр Олександрович Хотенков, Віктор Олексійович Сидоров, Петро Сергійович Шершньов, а також місцеві поети Людмила Миколаївна Донченкоі та Михайло Йосифович Милий.


Провідний бібліограф Наталія Миколаївна Шпакова провела для учнів огляд літератури. Огляд веб-сайтів продемонструвала провідний бібліограф мережевих ресурсів Інтернет–центру Тетяна Іванівна Маяк.


Провідний бібліотекар абонементу для юнацтва Ганнич Людмила Вячеславівна розповіла про трагедію на Чорнобильській АЕС та продемонструвала відеоматеріали «Чорнобиль. Як це було». Старшокласники прослухали цікаві розповіді чорнобильців – очевидців тих трагічних часів про їх участь у ліквідації аварії.


Бібліотекар Ганнич Л.В., місцеві поети Донченко Л. М. і Милий М. Й. прочитали власні вірші про чорнобильську трагедію.


Комментариев нет:

Отправить комментарий