-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

05.05.2015

Мінсоцполітики роз’яснило особливості надання відпусток чорнобильцям за роботу у зонах радіоактивного забруднення

Мінсоцполітики у листі від 23.03.2015 р. № 279/20/112-15 зазначило, що працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на території, що до 1 січня 2015 року була віднесена до зони посиленого радіоекологічного контролю, надаватиметься щорічна відпустка пропорційно відпрацьованому до 1 січня 2015 року на цих територіях часу. З 1 січня 2015 року така відпустка не надається.

До 25 числа місяця, за який здійснюється нарахування, підприємства подають до управлінь соціального захисту населення:

документи щодо розрахункових витрат, пов'язаних з виплатою компенсації та допомоги певних видів, 

реєстр отримувачів компенсаційних виплат і допомоги певних видів, де зазначають прізвище, ім'я та по батькові, категорію, номер посвідчення, ідентифікаційний номер, відомості про нараховані виплати, суму компенсацій та вид допомоги.

Керівники підприємства несуть персональну відповідальність за своєчасність подання розрахункових документів та правильність призначення і нарахування компенсаційних виплат та допомоги певних видів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий