-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

23.06.2015

Чорнобильці оздоровлюються коштом міського бюджету

З початку року 15 чорнобильців міста оздоровлені коштом міського бюджету у різних санаторіях України. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. На сьогодні ще 35 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи проходять санаторно-курортне оздоровлення у санаторіях «Батьківщина» (Трускавець), «Арктика» (Бердянськ) та «Новомосковський» (Новомосковськ). Загалом цього року для чорнобильців міста (1 та 2 категорії) коштом міського бюджету придбано 212 путівок, це на 56 путівок більше ніж у 2014 році, - зазначають в управлінні.

Оздоровлення чорнобильців передбачено у Комплексній програмі соціального захисту громадян м. Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014-2016 роки. У 2015 році на ці цілі з міського бюджету виділено 1 мільйон гривень. Окрім того, чорнобильці оздоровлюються у різних санаторіях України й коштом державного бюджету.

Сьогодні у Дніпропетровську мешкають 6 тисяч 959 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, додають в управлінні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий