-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Україна проведе міжнародну донорську конференцію до 30-ліття трагедії на ЧАЕС

У 2017 році має бути завершено будівництво нової захисної споруди - нового безпечного конфайнмента

Уряд України приймає рішення провести в 2016 році велику міжнародну донорську конференцію до 30-ліття трагедії на Чорнобильській АЕС. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час робочої поїздки до ЧАЕС, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Ця трагедія стала викликом для всього світу, і увага всього світу має бути прикута до міжнародної конференції. Запрошуємо всіх донорів та контрибуторів взяти участь у великій міжнародній конференції", - зазначив Яценюк.

Глава уряду також нагадав, що у 2017 році має бути завершено будівництво нової захисної споруди - нового безпечного конфайнмента, який будується фахівцями з 23 країн, третину всіх робіт виконує Україна.

"Україна завершить перший етап щодо об'єкту, а далі нам вже доведеться самостійно думати, яким чином експлуатувати цей об'єкт", - повідомив Яценюк.

Окрім того, за його словами, у 2017 році повинне бути повністю введене в експлуатацію сховище відпрацьованого ядерного палива "сухого" типу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free