-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Про комплексну медико – санітарну програму для лікування чорнобильців (Запорізька область)

За інформацією Міністерства соціальної політики України продовжується реалізація бюджетної програми “Комплексне медико – санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високо вартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Для Запорізької області на ці цілі у 2015 році передбачені видатки з державного бюджету у сумі 283,1 тис. грн.

Урядовою постановою до переліку медичних установ, які забезпечують лікування чорнобильців включено Запорізьку обласну клінічну лікарню, на яку покладено організацію та здійснення заходів щодо надання допомоги постраждалому населенню, забезпечення медикаментами та медичним обладнанням відповідних спеціалізованих закладів.

Розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 03.09.2001 № 403 “Про затвердження переліку спеціалізованих медичних закладів, що забезпечують надання медичної допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” визначено регіональні спеціалізовані медичні заклади для лікування вказаної категорії громадян:
  • обласний онкологічний диспансер;
  • обласний кардіологічний диспансер;
  • обласний ендокринологічний диспансер;
  • 6 лікарню м. Запоріжжя;
  • 9 лікарню м. Запоріжжя;
  • 10 лікарню м. Запоріжжя;
  • 5 дитячу лікарню м. Запоріжжя;
  • Запорізький обласний центр екстремальної медицині та швидкої допомоги.
Згідно з повноваженнями, зазначені медичні заклади володіють і мають надавати населенню інформацію щодо процедури отримання чорнобильцями медичної допомоги (із визначенням переліку необхідних документів), а також безпосередньо відповідають за лікувальний процес.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free