-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Відкрите звернення до Президента України щодо антикоституційного пограбування пенсіонерів

Президенту України
П.О. Порошенку
вул. Банкова, 11, Київ, 01220

копія: Голові Верховної Ради
В.Б. Гройсману
вул. Садова, 3, Київ, 01008

копія: Прем`єр-міністру України
А.П. Яценюку
вул. Грушевського, 12\2, Київ, 01008

Косенка Олега Абрамовича
вул. Генерала Матикіна, 11-а, кв. 24, Київ, 03084,
тел. 044 2591571, 066 1889330,
E-mail: kossenko2009@ukr.net

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
щодо антиконституційного пограбування пенсіонерів

Високоповажний пане Президент !

На президентських виборах я і моя родина голосували за Вас. Тому вважаю, що маю моральне право звернутися до Вас з приводу проблеми, яка торкнулася долі тисяч і тисяч кращих з громадян України – державних службовців, офіцерів ВСУ, МВС, СБУ, Прикордонної служби, прокурорів та суддів тощо.

Чому я кажу – кращих? А тому, що корумпованих чиновників та офіцерів ця біда не торкнулася. Вони ніколи не жили на зарплату і не живуть на пенсію; вони, корупціонери, до Вас з цього приводу звертатися не будуть. Удар нанесений по чесним державним службовцям, прокурорам, суддям, офіцерам, які достойно прослужили державі і не заслужили від держави відвертого приниження.

Як відомо, нещодавно були прийняті два сумнозвісних «закони» – про оподаткування пенсій та обмеження пенсій працюючих пенсіонерів.

Як професійний юрист повинен зауважити наступне.

Частиною третьою статті 22 Конституції України встановлено, цитую:

«При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Стверджувати, що цими законами наші ветеранські права і свободи були розширені може тільки людина, що зовсім немає совісті. Або не сповна розуму.

А частиною четвертою статті 8 Закону України «Про пенсійне забезпечення» встановлено: «Пенсії не підлягають оподаткуванню». Хто і коли скасував цю норму чинного, базового Закону? Ніхто!

Таким чином, зазначені вище два закони були прийняті і введені у дію з грубим порушенням як Основного Закону, так і базового Закону у сфері пенсійного законодавства.

Далі. Історія планети Земля не знає жодного випадку, щоб держава починала оподатковувати солідарні пенсії.

Розглянемо цю проблему в ретроспективі.

Відомо, що у 1941-42 роках СРСР знаходився у вкрай тяжкому стані – виснажлива війна, що докотилася до Волгита Кавказу, розруха, загибель мільйонів громадян тощо. Чи обклав податками пенсії диктатор Йосип Джугашвілі (поганяло – Сталін)? Ні, навіть такому упирю ця ідея в голову не прийшла. І молотови з беріями та кагановичами йому подібне паскудство не запропонували.

Відомо, що в 1944-му та на початку 1945 року у вкрай тяжкому стані опинилася нацистська Німеччина – наступ союзників та Червоної армії, бомбардування міст і столиці, найближча перспектива повного розгрому. Чи порадили Адольфу Гітлеру його соратники Герінг, Гіммлер, Борман разом з Геббельсом та Ріббентропом почати оподатковувати пенсії? Ні, не здогадалися. Навіть Кальтенбруннер з Мюллером промовчали. Здавалося б – такі вже криваві нелюди… А не спромоглися!

Є в Африці така країна – Зімбабве. Країна бідна, рівень життя зімбабвійців жебрацький. Середня тривалість життя – 36 років. Останні 35-ть років країною керує такий собі Роберт Мугабе. Ходять чутки, що начебто хтось з керівників держави дозволяє собі бавитися канібалізмом. Тобто обідає або вечеряє своїми підданими. І, тим не менш, Роберт Мугабе не здогадався обкласти податками пенсії. Ну, ось такий недоумкуватий президент. Не повезло зімбабвійцям.

Не повезло також північним корейцям. Там пенсія державного службовця або офіцера більша, ніж пенсія вантажника магазину «Пиво-води». А вождь корейського народу Ким ЧенІр ніяк не обкладе «спец пенсіонерів» податком. А це ж було б таким щастям для всіх корейських вантажників (про «щастя» незаможних пенсіонерів – нижче).

Мало того. Навіть кремлівські виродки не придумали подібних «законів». Залишили нетверезих ватників без такого «щастя» – розуміти, що заради їх задоволення оподаткували пенсії державних службовців та офіцерів.

Тепер скажу, що змусило мене подати Вам це звернення. Що ж це за нелюдь, яка оподаткувала наші так звані «спец пенсії», хоча навіть канібали не робили і не роблять такого паскудства.

16 червня ц.р. я уважно вислухав виступ с трибуни Верховної Ради міністра фінансів Н. Яресько. На питання одного з народних депутатів – чому обікрадені антиконституційними податками пенсіонери, вона, Яресько, відповіла: поряд з пенсіонерами, які отримують зовсім жебрацькі пенсії, існують так звані «спец пенсіонери», які отримують більші пенсії. Тому, заради встановлення справедливості, потрібно забрати частину «спец пенсій», щоб тим, хто отримує жебрацькі пенсії, не було так образливо. А з фіскальної точки зору подібне «оподаткування» та «обмеження» «спец пенсій» їй, пані Яресько, зовсім не цікаво (виступ так званого «міністра» можна перевірити за стенограмою ВРУ на відповідному сайті – rada.gov.ua).

Міністр, член Уряду України, не сказала, що заради справедливості треба негайно припинити розкрадати країну, відновити економіку і за цей рахунок ліквідувати жебрацькі пенсії. Ні, треба вкрасти з так званих «спец пенсій». І тоді «вища справедливість» буде тріумфально відновлена. Пенсіонери-жебраки будуть «щасливі» і «вдячні» Уряду.

Що ж це було? Моральна деградація члена Уряду? Психологічне збочення? Чи все ж таки уроджена відсутність елементарної совісті? Чи все ж таки це і є справжнє «ОБЛИЧЧЯ ЧИННОГО УРЯДУ»?

Моя покійна мама була суддею. Одні з моїх перших книжок – «Судова психіатрія», «Судова психологія» (з цих предметів у мене в університеті були п’ятірки). Роки потому я призначав своїм обвинуваченим психіатричні експертизи, уважно читав акти експертів. І я чудово розумію, що подібні здвиги у свідомості – відверта патологія. А патологія на такому високому рівні може призвести й до резервацій (читай – концтаборів) для нас, «спец пенсіонерів». Адже це так «справедливо»! І пенсіонери-жебраки будуть «щасливі». Їх пенсії не збільшаться, але «щастя» неодмінно з`явиться.

До речі, з 16 червня ц.р. я опитав значну кількість моїх родичів, знайомих та друзів – лікарів, вчителів, інженерів, журналістів та тележурналістів, вчених. Я опитав також своїх сусідів – простих робітників, водіїв автомобілів, медсестер, лісників. Всі вони отримують справді жебрацькі пенсії. Всім їм я задав питання: чи відчули вони покращення свого життя від того, що у мене та моєї дружини (до речі – державного службовця 4-го рангу з вислугою на держслужбі майже 40 років) вкрали більше 3 тисяч гривень з наших пенсій? Чи побачили вони у цьому явищі ознаки «вищої справедливості», про яку з трибуни Парламенту розповідала «міністр»Яресько? Спочатку друзі та знайомі, до яких я звертався з цими питаннями, не розуміли, про що йдеться. А потім починали розмовляти зі мною обережно, як з дещо хворою на голову людиною. Хоча знають мене багато років як людину з цілком здоровою психікою.

Тому й вирішив звернутися до Вас, високоповажний пане Президент. Пані Яресько переконала мене у необхідності це зробити. І зробила це ну просто яскраво.

Закон про оподаткування пенсій прийнятий з явним та цинічним порушенням Основного Закону України і, таким чином, підлягає негайному скасуванню. Переконаний, що ініціатором скасування антиконституційного закону повинен стати Гарант Конституції.

Інша проблема – обмеження пенсій працюючих пенсіонерів.

Цей закон також явно суперечить статті 22 Конституції України і повинен бути скасований. Але… Що придумали в Пенсійному фонді України? Зараз розповім.

12 липня 2012 року, тобто три роки тому, я був звільнений з Київської міської державної адміністрації у зв’язку з переходом на пенсію. З того дня я не працював жодної секунди. Ні офіційно, ні неофіційно.

З квітня ц.р. службові особи Голосіївського районного управління Пенсійного фонду почали розкрадати мою пенсію (більше тисячі гривень на місяць) під тим прикриттям, що я – «працюючий» пенсіонер. Вони мене «працевлаштували».

Я одразу почав вимагати від органів ПФУ таку інформацію:

· де саме, в якій установі, організації або на якому підприємстві я «працюю»;
· на якій посаді я «працюю»;
· яка у мене «заробітна плата»;
· які суми внесків до Пенсійного фонду поступили від моєї «зарплати» протягом останніх трьох років;
· чи утримували уДержавний бюджет прибутковий податок з моєї «зарплати» і в яких сумах.

Всі ці відомості повинні бути у базах даних Пенсійного фонду та фіскальної служби. Тим не менш, у відповідь – мертва тиша.

Тобто злочинці з Пенсійного фонду чудово розуміють і достовірно знають, що я ніде останні три роки не працював і не працюю. А мою пенсію вже чотири місяці поспіль розкрадають.

01.07.2015 Голосіївське управління ПФУ отримало мою заяву про те, що я не працюю з 12.07.2012. До заяви була додана ксерокопія моєї трудової книжки. І що? Не витримали! 10 липня знову вкрали з моєї пенсії більше тисячі гривень.

Наведу ще один приклад. У мене є друг, з яким ми змолоду разом працювали слідчими прокуратури, - Сава Григорович Степанчук, державний радник юстиції. Сава Григорович є Головою Всеукраїнської Спілки ветеранів прокуратури. Працює на громадських засадах, зарплату не отримує. Оболонське районне управління ПФУ його також, як і мене, «працевлаштувало». Він представив в пенсійний фонд трудову книжку, довідку з Генпрокуратури про відсутність трудових відносин з ним. На що йому тупо відповіли, що він, Сава Григорович, є «працюючим пенсіонером». Сава Григорович звернувся з позовом до Оболонського районного суду, вимагав визнати незаконним його «працевлаштування» службовими особами районного управління ПФУ. Ухвала суду: у позові тупо відмовити, визнати С.Г. Степанчука «працюючим» пенсіонером. Невідомо тільки – де і ким працюючим.

Ще два приклада. Колеги моєї дружини звільнилися з Апарату Верховної Ради України у зв’язку з виходом на пенсію, принесли в свої районні управління ПФУ відповідні заяви і залишили при заявах свої трудові книжки. А в квітні ц.р. пенсійний фонд їх знову «працевлаштував». І почав розкрадати їх пенсії.

Таких «працюючих» пенсіонерів тільки в Києві від 13 до 15 тисяч. А скільки їх по Україні. Куди підуть вкрадені у нас, «працюючих спец пенсіонерів», кошти – знаємо. Вони будуть розкрадені. До копійки. Так вже в нашій державі повелося. Традиція так би мовити.

Ось до якого маразму і кримінальщини з боку чиновників Пенсійного фонду доводить прийняття так званих «законів» з відвертим, цинічним порушенням Конституції України.

Високоповажний пане Президенте. Переконаний, що всі чиновники, в тому числі – службові особи Кабінету Міністрів, Верховної Ради і Вашої адміністрації, інших центральних органів виконавчої влади, причетні до складання, погодження та візування зазначених вище антиконституційних законів,скоїли своїми діями серйозне кримінальне правопорушення, яке спричинило тяжкі наслідки. За це треба відповідати на лаві підсудних.

З цього приводу я подав заяву на ім’я Генерального прокурора пана Шокіна. Його помічники відфутболили мою заяву в прокуратуру м. Києва. Звідти вона потрапила в прокуратуру Печерського району. Чекаю тепер, коли моя заява опиниться у провадженні дільничного інспектора і він почне допити чиновників. Якщо не передасть мою заяву на розгляд двірнику, який обслуговує Пенсійний фонд України на вулиці Бастіонній.

З цього приводу я буду звертатися до Давида Георгійовича Сакварелідзе. Певен, що він прийме законне рішення і почне досудове розслідування. Не силами, розуміється, дільничного інспектора. Або двірника з вулиці Бастіонній.

Високоповажний пане Президенте. Я зі своїх 48-ми років трудового стажу 35-ть років віддав служінню державі. Решта – викладацька, профспілкова, юридична робота.

Маю шостий ранг державного службовця. Радник юстиції. Старший офіцер юстиції Збройних Сил України.

За заслуги у розбудові держави отримав почесне звання Заслуженого юриста України, нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради.

У 1998 році, працюючи на державній службі, я «придбав» цукровий діабет, переніс інфаркт міокарду. Лікуватися у мене часу не було. Інвалідності у держави я не просив. Вважав це непристойним.

21.07.2015 у 14 годин 58 хвилин в аптеці № 51 ТОВ «Віталюкс» я придбав половину необхідних мені ліків. Вартість покупки – 1 044 грн. 33 коп. (чек №81555).

У зв’язку з розкраданням моєї пенсії я відмовився від декількох коштовних лікувальних препаратів. Інакше мені нічим буде сплачувати комунальні послуги, нічим оплачувати придбання продуктів харчування.

Результат – рівень цукру у крові підскочив у квітні-липні з 7,0 до 12 mmol. Рівень артеріального тиску зашкалює. Погіршується зір – ще за часів держслужби у мене є підозра на катаракту або глаукому.

Все це означає, що я, на превеликий для мене жаль, помру раніше, ніж мені судилося Господом Богом. Але саме це – мета тих нелюдей, які «проштовхнули» два антиконституційні «закони». В тому числі нелюдей з Пенсійного фонду України, які мене «працевлаштували». Я, «спец пенсіонер» зі своєю «спец пенсією» їм набрид. Красти в державі вже майже нічого. Транші МВФ теж не вічні. Ну як не вкрасти з моєї пенсії! А помру – так і «спец пенсію» платити буде не треба. Можна її просто вкрасти. І «спец пенсіонер» гавкати не буде. Мертві не гавкають. 

Для мене принизливо, коли розкрадається моя пенсія, яку я заслужив тяжкою багаторічною працею. Я ніколи не крав, не брав хабарів. Моя пенсія – єдине джерело мого існування та лікування. Тому уклінно прошу Вас вжити заходів до скасування цих двох антиконституційних, ганебних «законів».

Мене не здивує, якщо це звернення не сподобається деяким високим чиновникам-крадіям. Їхні холуї в такому випадку особливої фантазії не проявлять. В моєму помешканні, або в моєму автомобілі, або в моїх карманах можуть раптом з`явитися або з півкіло героїну, або сотня патронів калібру 9 мм, або автомат Калашнікова. Можуть розмахнутися і на гранатомет. А відповідні «поняті» все це підтвердять.

Щоб убезпечити себе від подібних провокацій я текст звернення відправляю всім ветеранським організаціям України, більшості релігійних організації, політичним партіям, народним депутатам, органам ЗМІ, деяким телеканалам тощо. Якщо такий розголос звернення не злякає холуїв, мої друзі відправлять текст у посольства країн, які мають амбасади в Києві.

Отже, переконливо прошу Вас, високоповажний пане Президенте, невідкладно вжити заходів щодо скасування антиконституційних «законів» про оподаткування пенсій та обмеження пенсій працюючим пенсіонерам.

Панів Гройсмана та Яценюка прошу не метушитися. Відповідати мені не треба. Та, власне, й нічого. Копії мого звернення до Президента вам я надіслав для загального розвитку. Та в розрахунку на чудо – може раптом у ваших душах ворухнеться щось подібне до поваги. Щодо чого? А щодо Конституції України. А щодо нас, ветеранів України. Це, вважаю, можливо. Але за умови наявності душі. Ніяк не інакше!

З глибокою повагою,
О.А. Косенко
27 липня 2015 року

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free