-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Зміни в порядку оздоровлення чорнобильців: хто тепер може претендувати на безкоштовну оздоровчу путівку?

Кабмін вніс зміни до своєї постанови від 27.03.2013 р. № 261 «Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». 

Змінами встановлено, що безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок забезпечуються: 

— постраждалі особи (особи, віднесені до категорії 1); 
— потерпілі діти (діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою) разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює.

Потерпілі діти забезпечуються санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок з урахуванням вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». 

Як бачимо, відтепер безкоштовні путівки не надаватимуться особам, віднесеним до другої категорії. Крім того, не отримуватимуть путівки з доплатою 30 % особи, віднесені до третьої категорії 3, та з доплатою 50 % — особи, віднесені до четвертої категорії. 

Змінами також зменшено строк перебування у санаторно-курортному закладі за санаторно-курортною путівкою для постраждалих осіб із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта і спинного мозку), з 45 до 35 днів. 

Такі зміни внесені постановою КМУ від 17.07.2015 р. № 489, яка набере чинності з дня офіційного опублікування.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free