-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

23.10.2015

Як людям похилого віку дізнатися про пенсії по «Скайпу»: список контактів

Нововведення з'явилося на початку жовтня.


З жовтня київські пенсіонери зможуть отримувати консультації щодо пенсій за допомогою інтернету: відомства зареєструвалися в міжнародній мережі «Скайп».

«Нововведення з'явилося на початку жовтня. У Києві багато літніх людей, яким важко вийти з дому, інвалідів… Тепер їм не потрібно їхати до Пенсійного фонду і стояти в черзі: консультацію можна отримати за „Скайпу“. Для цього потрібно зареєструватися в програмі і знайти потрібну структуру (імена та адреси, за якими люди можуть зв'язатися з співробітниками районних ПФ – див. в інфографіці).

Ми розуміємо, що не у всіх пенсіонерів є доступ до інтернету. Але вони можуть попросити допомоги у дітей та онуків і вийти на зв'язок в зручний для них час з 9:00 до 18:00 (перерва – з 13:00 до 13:45). Також зв'язатися з нами зможуть кияни, які проживають за кордоном або в селах, і військовослужбовці», – пояснили «Сегодня» в ПФ Києва.

Джерело: Сегодня.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий