-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

21.04.2016

Канадських сенаторів закликали пам’ятати про ліквідаторів-чорнобильців

Цивільні ядерні об’єкти можуть нести не меншу небезпеку, ніж військове застосування ядерних технологій.

Про це під час виступу у канадському федеральному парламенті заявила сенатор Райнел Андрійчук, передає кореспондент Укрінформу.

«Увага всього світу прикута до стримування розширення використання ядерних технологій з військовою метою. Втім, трагедія Чорнобиля підкреслила важливість пильності, коли мова заходить про безпеку у цивільній ядерній галузі», - сказала Андрійчук.

Вона закликала згадати пам'ять жертв цієї трагедії, одночасно «продовжуючи зусилля із допомоги тим, хто проживає на територіях, які постраждали від чорнобильської аварії».

«Необхідно продовжувати підвищувати поінформованість щодо важливості ядерної безпеки та завжди пам’ятати про тих, хто загинув та постраждав від Чорнобиля», - підсумувала сенатор.

Нагадаємо: цього року відзначатиметься 30 років з дати найбільшої техногенної катастрофи людства – вибуху на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.


Комментариев нет:

Отправить комментарий