-->

11.05.16

Павло Розенко: Офіційні результати Мінфіну щодо верифікації соцвиплат свідчать про відсутність подвійних пенсійних виплат та виплат "мертвим душам"

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
Після аналізу Міністерством фінансів України 13 мільйонів пенсійних справ не виявлено жодних подвійних виплат та виплат пенсій померлим. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів Віце-прем’єр-міністр України ПавлоРозенко.

«У нас є вже перші результати перевірки проведеної Мінфіном. Після аналізу 13 мільйонів пенсійних справ подвійних виплат виявлено – нуль, «мертвих душ» (виплат пенсій померлим) виявлено «аж» близько 80 випадків. Наголошую: 80 випадків на 13 мільйонів пенсійних справ. Але і ця інформація не підтвердилась. Як виявилося після перевірки таких випадків, там не відбувались виплати. Тобто також – нуль», - сказав він.

Павло Розенко наголосив, що відсутність єдиного централізованого реєстру отримувачів соцвиплат, не означає, що Мінсоцполітики та Пенсійний фонд «сиділи і нічого не робили».

«Це не означає, що ми із закритими очима дивилися на подвійні виплати. Ні, за півтора року спільно із новою командою керівників Пенсійного фонду ми зробили колосальну роботу, самостійно провели верифікацію і соціальних виплат, і виплат Пенсійного фонду», - підкреслив він.

«І тепер, після офіційних висновків Мінфіну дуже хочеться подивитися в очі тим «експертам» та «аналітикам», які останні півроку поливали нашу команду брудом і розповідали казки про 15-30 мільярдів пенсійних коштів, які начебто виплачуються в Україні «двійникам» і «мертвим душам», - додав Віце-прем’єр.

Немає коментарів:

Дописати коментар