-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        ADS EARN BTC | The All-in-one Advertising Platform         Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

16.07.2016

NASA відправить на МКС мікробів-чорнобильців

Американська космічна вантажівка Dragon наступного тижня принесе на Міжнародну космічну станцію (МКС) близько однієї тонни матеріалів для 280 наукових експериментів, в тому числі мікроорганізми з Чорнобиля,

Про це повідомила в середу науковий співробітник програми МКС в НАСА Камілла Аллен.

Вантажний корабель Dragon компанії SpaceX стартує з космодрому на мисі Канаверал на МКС на ракеті-носії Falcon 9 в понеділок 18 липня. Стиковка з МКС намічена на середу, 20 липня.

"Дослідження, яке проводить Каліфорнійський технологічний університет, буде присвячене впливу мікрогравітації на мікроорганізми, які були взяті з місця ядерного вибуху в Чорнобилі", - зазначила Аллен. За її словами, результати дослідження будуть використані в області медицини і сільського господарства.

Вантажний корабель також доставить на станцію матеріали для вивчення послідовності ДНК, серцевої діяльності людини в космосі і інших наукових пошуків.

Джерело: УкрМедіа

Комментариев нет:

Отправка комментария