-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду з дефіцитом 141,5 мільярда

Кабінет міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2017 рік з дефіцитом 141,5 млрд гривень. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

"Взагалі бюджет Пенсійного фонду зростає порівняно з 2016 роком, де у нас було 257 млрд гривень до 284 млрд гривень", - заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, обсяг дотації, яка з державного бюджету направляється до Пенсійного фонду, знижується з 145 млрд до 141,5 млрд гривень.

"Можливо це не багато, але на фоні зростання загальної суми Пенсійного фонду, це говорить про те, що ми знижуємо роль бюджету і підвищуємо доходи за рахунок ЄСВ", - сказав міністр.

Рева наголосив, що надходження від ЄСВ в 2016 році становили 112 млрд гривень, а цього року - 142,5 млрд гривень, тобто більш як на 30 млрд зростання.

"Це заходи пов'язані зі зростанням фонду оплати праці, з підвищенням мінімальної заробітної плати… тобто це природній шлях, яким ми працюємо над зменшенням дефіциту Пенсійного фонду", - підсумував він.

Нагадаємо, в понеділок на Урядовому порталі була оприлюднена новина про основні складові пенсійної реформи, яку планується почати в Україні вже цього року.

Зокрема, Рева заявив, що проведення пенсійної реформи викличе "шок" у українців.


Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free