-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

З днем народження!

Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЭС, заступник голови міської організації «Інваліди Чорнобиля» - Кришталь Анатолій Вікторович,  01 лютого 2017 року святкує День народження.

Шановний Анатолій Вікторович!


Учасники ліквідації наслідків аварії та постраждалі від наслідків аварії на ЧАЄС щиро вітають Вас з ювілеєм 60 річчям від Дня Народження!

Ми вдячні Вам за багаторічну працю, активну громадську позицію, людяність, доброту, повагу до людей, що мешкають на території міста.

Розділяючи разом з Вами урочистість ювілею, бажаємо Вам міцного здоров’я, багато років життя, особистого щастя, вірних і надійних друзів, колег на життєвому шляху, сімейного благополуччя, успіхів в громадській роботі по захисту інтересів учасників ліквідації аварії та постраждалих від аварії на ЧАЄС.

Вітаємо Вас з ювілеєм!

Вітаємо Вас з отриманням нагород «ГРАМОТА» від Верховної Ради України, відзнаки ДСНС України «Почесна грамота», «Почесної Грамоти» міського голови, та виконавчого комітету ВМР «Почесної Грамоти», поздоровлення від депутата ВМР Мацера В.В..

За дорученням колективів чорнобильських громадських організацій Вінницької області:

Голова Вінницької м/р ГО «Асоціація жертв Чорнобиля» В. Мельник, 
Гол. м/ орг. «Інваліди Чорнобиля» В. Сапожніков,
Голова м/о «Чорнобиль -86» В. Біц,
Голова орг. «Чорнобиль –Єдність» В. Продан.

ггг.JPG

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free