-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

19.10.2017

Фірма-санаторій привласнила 320 тисяч гривень, які призначалися на оздоровлення чорнобильців

Прокуратура забезпечила повернення 320 тисяч гривень бюджетних коштів на лікування чорнобильців. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Встановлено, що у 2013 році між Міністерством соціальної політики України та одним із підприємств укладено договір про купівлю за державні кошти санаторно-курортних путівок для громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до умов договору, за ці кошти фірма-санаторій зобов’язувалась надати вказаним особам путівки на курорт. Натомість, підприємство виділило людям лише частину оплачених путівок, а решту коштів привласнило та не повернуло.

У зв’язку з цим, прокуратура області звернулась до господарського суду м.Києва з позовом у інтересах держави про стягнення з цього підприємства зазначених бюджетних коштів та домоглась повного виконання боржником рішення суду.

Відтак, до бюджету сплачено 320 тис грн.

Комментариев нет:

Отправить комментарий