-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

18.01.2018

Законопроект про реформу пенсійного забезпечення військовослужбовців найближчим часом буде подано на розгляд Кабінету Міністрів, - Андрій Рева

Законопроект про реформу пенсійного забезпечення військовослужбовців найближчим часом буде подано на розгляд Кабінету Міністрів. Про це під час засідання Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Урядовець зазначив, що станом на сьогодні зазначений проект Закону доопрацьовується експертами для узгодження усіх позицій.

“Ми дуже серйозно опрацьовуємо норми цього законопроекту, вони змінюються та покращуються. Після остаточного погодження законопроект буде внесено на засідання Кабінету Міністрів, та, у разі позитивного рішення, подано на розгляд Верховної Ради України. Впевнений, що це станеться найближчим часом”, - заявив Андрій Рева.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення провести перерахунок пенсій військовослужбовців з 1 січня 2018 року, не залежно від дати ухвалення відповідного законопроекту. Крім того, за словами очільника Уряду, пріоритетом нового Закону має стати диференційований розмір пенсій на користь тих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у бойових діях захищаючи Україну.

Комментариев нет:

Отправить комментарий