-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

29.01.2018

Рева сказав, коли запустять монетизацію пільг, і чому монетизацію субсидій слід відкласти

Кабінет Міністрів планує запустити процес монетизації пільг на житлово-комунальні послуги з 1 липня 2018 року. 

Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв'ю сайту "Обозреватель". 

Залежно від результатів цього процесу, уряд планує визначитися з можливістю запустити монетизацію субсидій з 1 січня 2019 року, або ж просити депутатів відстрочити цей процес. 

"Зараз плануємо монетизувати пільги на житлово-комунальні послуги з 1 липня і подивитися, як люди платитимуть. Якщо нормально, це буде аргументом швидше ввести монетизацію субсидій. Якщо, не дай Боже, там будуть проблеми, то ми утримаємося і проситимемо депутатів перенести термін", - повідомив міністр.


"Ухвалений закон про житлово-комунальні послуги. Там написано: з 1 січня 2019 субсидії повинні платитися споживачам. Якщо змін не буде, то ми будемо зобов'язані це реалізувати", - також додав Рева. 

Він визнав, що скептично ставиться до можливості монетизувати субсидії. 

"Я поки що дуже обережно до цього ставлюся, оскільки ми ще не досягли того рівня соціального забезпечення, щоб у нас: а) зменшилася кількість субсидіантів; б) щоби розмір самої субсидії складав 20-30% від доходів домогосподарств. Адже зараз субсидія іноді більша, ніж пенсія у деяких громадян", - пояснив він свою позицію.

Комментариев нет:

Отправить комментарий