-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

06.03.2018

Звернення

Громадська організація "Коломийське об'єднання ветеранів-інвалідів-волонтерів "Союз Чорнобиль Україна" та к-т "Діти Чорнобиля" звертається з клопотанням до нашого постійного мецената і благодійника, народного депутата Верховної Ради, коломиянина Андрія Іванчука про допомогу в придбанні б/у ноутбука, що буде використаний для потреб і роботи двох наших організацій.

Так як ми працюємо вже чотири роки і волонтерами (наш сайт це підтвердить... kolo-chornobyl.at.ua) ми випустили дві наші книжки, маємо дві каплички-чорнобильський спас в Коломиї та Пущі Водиці в дитячому диспансері радіаційного захисту.

9 років працюємо без фінансування. Платимо здирницьку ціну за світло в нашому офісі - 2 грн 60 коп за 1 квт., але працюємо і дякувати Богу-живі та допомагаємо нашим воїнам на передовій та в госпіталях.

Щиро вдячні всім за допомогу та підтримку. Хай Бог помагає.

Вибачте  — із Михайло Гандзюк, Василь Кенюк, Andrii Ivanchuk, Maria Kenyuk, Марія Познік та Василь Колос в Kolomyya.

Комментариев нет:

Отправить комментарий