-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

19.06.2018

Учасники акції під Радою прорвали кордон охорони

Учасники акції протесту шахтарів, чорнобильців та афганців під парламентом прорвали кордон правоохоронців під Верховною Радою. 

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

На акцію, яку організувала зокрема незалежна профспілка гірників та союз воїнів Афганістану, під парламентом зібралось до тисячі учасників. 

Об 11 годині учасники акції прорвали кордон правоохоронців та опинились безпосередню біля дверей парламенту. Однак, наразі всередину не прориваються.

За словами голови незалежної профспілки гірників Михайла Волинця, шахтарі вимагають ухвалити законопроект Михайла Бондарчука, який передбачає збільшення фінансування державних шахт на 2,6 млрд гривень, а також ліквідувати заборгованість із зарплати.

«Це крик душі. Ми не планували прориватися, але люди обурені, що законопроект Бондарчук не включили до порядку денного і пішли на прорив», — зазначив він.

Волинець розповів, що в акції приймають участь шахтарі з усіх регіонів України, які працюють на державних шахт.

Він також додав, що зранку в акції брали участь 400 гірників, а також афганці та чорнобильці.

Комментариев нет:

Отправить комментарий