-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

14.07.2018

Чорнобильцям з бюджету Львівщини виділили майже 1,5 млн грн

Упродовж першого півріччя 2018 року на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з обласного бюджету спрямували 1475,6 тис. грн.

Про це інформують у прес-службі Львівської ОДА.

Фінансовий ресурс дозволив безплатно отримати ліки та послуги із зубопротезування приблизно 2,2 тисячам мешканців області.

«В області проводиться постійна робота щодо посилення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Щороку в обласному бюджеті передбачаються кошти на пільгове медичне обслуговування таких громадян», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Загалом цьогоріч на вищезазначену мету у обласному бюджеті затвердили 2989,3 тис. грн, що дозволить 5,1 тисячам постраждалих від Чорнобильської катастрофи отримувати послуги із безплатного зубопротезування та придбати необхідні ліки за рецептами.

Комментариев нет:

Отправить комментарий