-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

26.07.2018

Керівництво міста та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС провели спільну зустріч у Дрогобицькій міській раді

У середу, 25 липня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми, заступника міського голови Василя Качмара, начальника управління праці та соціального захисту населення Івана Терлецького, начальника відділу оренди та приватизації комунального майна Ростислава Росохи з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

На початку зустрічі чорнобильці наголосили, що вони задоволені роботою соціальних служб міста, однак вважають, що на рівні держави їх проблем увага приділена недостатньо.
Відтак в ході зустрічі обидві сторони обговорили проблеми чорнобильців, а саме: забезпечення медичного обслуговування, надання соціальних послуг, покращення житлово-побутових умов, оздоровлення неповнолітніх дітей чорнобильців та інші.

Заслухавши проблемні питання, які прагнуть вирішити чорнобильці, міський голова закликав учасників ліквідації аварії на ЧАЕС викласти всі побажання у відповідному зверненні для подальшого їх вирішення у юридичні площині. Окрім того, чорнобильцям було дано роз’яснення щодо виплати матеріальних допомог, оздоровлення, черг на отримання земельних ділянок та квартир.

Щодо необхідних медикаментів, які безкоштовно передбачено для чорнобильців, то на підставі їх звернення, міська рада звернеться до Міністерства охорони здоров’я з проханням включити ці препарати у перелік медикаментів програми «Доступні ліки».

На завершення зустрічі Тарас Кучма закликав учасників ліквідації аварії на ЧАЕС не зволікати зі зверненням, у якому вони повинні описати всі проблеми та побажав їм бути більш активними у відстоюванні власних інтересів на державному рівні, а влада на місцевому рівні буде їх підтримувати та сприяти.Комментариев нет:

Отправить комментарий