-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

31.07.2018

Пенсійне забезпечення чорнобильців обговорили на Всеукраїнському семінарі

У Вінницькій області відбувся Всеукраїнський семінар присвячений питанням соціального та медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

До участі в обговоренні питань порядку денного долучились представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів.

Основні норми законодавства, яке регулює пенсійне забезпечення чорнобильців, роз’яснила учасникам семінару Лариса Дика – заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Під час виступу Лариса Дика висвітлила питання призначення та розрахунку розміру пенсії громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відповіла на індивідуальні запитання стосовно особливостей обчислення пенсій особам, які стали інвалідами в результаті виконання робіт чи службових обов’язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Довідково: станом на 1 липня 2018 року на обліку в органах Пенсійного фонду Вінниччини перебуває 36,8 тис учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Середній розмір пенсії даної категорії пенсіонерів складає 2207,30 грн. Учасників ліквідації із числа військовослужбовців – 1385 осіб, середній розмір пенсії – 4573,98 грн.


Комментариев нет:

Отправить комментарий