-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

06.07.2018

У двох містах Донеччини ПФУ запровадив sms-інформування громадян


У Донецькій області в містах Покровськ та Мірноград ПФУ запровадив механізм інформування громадян за допомогою sms-розсилок.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної обласної держадміністрації.

«Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою sms-розсилок. Тепер за допомогою мобільних СМС повідомлень всі бажаючі пенсіонери можуть дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії, дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, утримання з пенсійної виплати, припинення або відновлення виплати пенсії», - повідомили в ОДА.

Також зазначили, що застраховані люди можуть тепер дізнатися про сплату страхових внесків та зарахування періодів страхового стажу, що дозволить контролювати свого роботодавця.

Особи, які користуються послугами веб-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу sms-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до управління.

Комментариев нет:

Отправить комментарий