-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

05.09.2018

Забезпечення якісного лікування чорнобильців – це спільна відповідальність обласної влади і влади міста Суми

Про це говорив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС під час особистого прийому

Одним із найболючіших питань залишається проблема щодо медичного забезпечення чорнобильців у Сумському обласному диспансері радіаційного захисту.

Заявники акцентували, що усі медикаменти їм доводиться купувати за свої кошти, проте харчування їх влаштовує.

Відтак, очільник області зазначив, що у бюджеті-2018 було закладено 900 тисяч гривень на потреби ліквідаторів, цього року під час підготовки бюджету наступного року цю суму планують збільшити – передбачатимуть і придбання медикаментів. При цьому обов’язково має бути систематичний облік видачі пільгових ліків.

«Міська влада теж має долучатися до фінансування, оскільки в обласному диспансері лікуються не тільки мешканці області, а й міста Суми. Тому ми писатимемо листа до міської ради з проханням передбачити для Сумського обласного диспансеру радіаційного захисту кошти на наступний рік», – резюмував Микола Клочко.


Комментариев нет:

Отправить комментарий