-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

11.10.2018

Ужгород: Депутати схвалили Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2019 рік

У рамках програми отримають підтримку найбільш уразливі категорії громадян.

На сесії міськради затвердили Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2019 рік, метою якої є надання адресної матеріальної допомоги та інших послуг громадянам, які потребують соціальної підтримки. Фінансування передбачили у розмірі 3 млн. 144 тис. грн.

Як ідеться у проекті рішення, на сьогодні в Ужгороді проживають понад 26 тисяч пенсіонерів, із яких близько 20 тисяч – особи похилого віку. Крім того, 6395 осіб з інвалідністю усіх категорій, з яких: 480 дітей з інвалідністю; 474 особи з інвалідністю внаслідок війни; 11 осіб з інвалідністю без обох ніг; 88 осіб з інвалідністю І та ІІ групи з вадами зору; 62 особи з інвалідністю - «чорнобильці»; 2530 ветеранів війни; 5692 ветерани праці; 1166 ветеранів військової служби та внутрішніх справ. 689 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Також 1599 осіб перебувають на обліку для отримання санаторно-курортних путівок, 709 осіб – на обліку, як одинокі малозабезпечені громадяни похилого віку, зокрема 143 особи обслуговуються на дому. Ця категорія населення найбільше потребує соціального захисту та надання їм матеріальної і натуральної допомоги.

У Програмі також йдеться про підтримку внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та інших соціально незахищених категорій осіб.

Комментариев нет:

Отправить комментарий