-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

26.10.2018

Питання соціальної підтримки мешканців у Кривому Розі залишаються пріоритетними

Єдиний підхід до виплати допомоги з міського бюджету пільговикам різних категорій, зокрема тих, хто отримав статус, виконуючи обов’язки військової служби, дав позитивний результат і схвальні відгуки від їх отримувачів - чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів, інших категорій ветеранів війни. 

Сьогодні коштом міського бюджету майже 157 тисяч криворіжців отримали допомогу.

На засіданні міської ради, що відбулася 24 жовтня, депутати одноголосно підтримали проект рішення про внесення змін до Програми та перерозподілу коштів.

Завдяки внесеним змінам, на 400 тисяч гривень збільшено планові асигнування з надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в АТО та ООС у Донецькій і Луганській областях.

Це дасть можливість продовжити виплату допомоги бійцям. Від початку року 5 076 учасників АТО отримали по 5000 гривень кожний.

Ще один дуже важливий аспект стосується роботи «соціального таксі», що використовується для надання транспортних послуг людям з інвалідністю на візках. 

Збільшення видатків на 66, 2 тис. грн. забезпечить стабільну роботу «соціального таксі» до кінця року.

У 2018 році «соціальним таксі» надано 395 послуг, а з початку реалізації проекту – 1754.

Комментариев нет:

Отправить комментарий