-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

24.11.2018

Чергове підняття пенсій чорнобильцям має розглянути Верховна Рада, - Розенко

У Раді на розгляді перебуває низка законодавчих ініціатив з підвищення пенсійного забезпечення чорнобильців, після ухвалення яких уряд береться цілком їх забезпечити

Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив віце-прем'єр міністр України Павло Розенко. 

"Ми зробили певні зрушення в системі виплати пенсій чорнобильцям. Це стосується солдат строкової служби, які були ліквідаторами аварії на Чорнобильскій АЕС. У Верховній Раді також зараз на розгляді перебуває низка законопроектів, що стосуються підвищення пенсійного забезпечення чорнобильців. Тому, якщо парламент розгляне відповідні ініціативи щодо зміни умов пенсійного забезпечення чорнобильців, то ми, безумовно, будемо це виконувати. Але з точки зору також соціальної політики, соцзахисту", - повідомив Розенко.
Крім того, він нагадав про перерахунок пенсій військовим з 1 січня 2019 року, який також торкнеться пенсіонерів-ліквідаторів.

"У нас значна частина військових пенсіонерів є ліквідваторами аварії на ЧАЕС. Найбільше підвищення пенсій відбулося як раз саме серед військових пенсіонерів, які є ліквідаторами аварії на Чорнобильскій АЕС. Тобто ми вирішуємо системно цілу низку питань. Коли до мене підходить військовий пенсіонер, дякує і каже, що в нього була пенсія на рівні 2 200, а сьогодні понад 9 тис за рахунок того, що я чорнобилець. То ми зробили крок вперед за цей рік. Але, безумовно, систему соцзахисту для чорнобильців треба вдосконалювати", - зазначив Віце-прем'єр.

Раніше, наприкінці червня, Павло Розенко розповів, що чергове підвищення пенсій насамперед стосуватиметься чорнобильців та людей з великим трудовим стажем, але малою заробітною платою.

Комментариев нет:

Отправить комментарий