-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

08.11.2018

Найбільше до ЄСПЛ скаржаться "діти війни" і "чорнобильці" - Держвиконавслужба

Протягом десяти місяців поточного року державні виконавці стягнули 96,2 млн грн на виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Про це повідомив під час прес-конференції в Укрінформі директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції Олексій Воробйов.

"Станом на 1 листопада 2018 року ми виконали 649 виконавчих проваджень цієї категорії на суму 96,2 млн грн. За аналогічний період минулого року було виконано 799 виконавчих документів на 43,5 млн грн. Фактично сума виконання збільшилася на 52,8 млн грн", - сказав він.

За словами посадовця, загалом у поточному році у державній виконавчій службі перебувало 1 тис. 266 проваджень з виконання рішень ЄСПЛ на суму 388,2 млн грн.

Воробйов розповів, що державні виконавці мають проблеми з перерахуванням стягнених коштів жителям АР Крим і окупованих частин Донецької і Луганської областей. Зокрема, не можуть з ними зконтактуватися, аби з'ясувати їхні адреси і банківські реквізити.

Комментариев нет:

Отправить комментарий