-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

13.12.2018

Запорізьким чорнобильцям виплатили матеріальну допомогу

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради в рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя щороку надає допомогу сім’ям, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На сьогодні на обліку в управліннях соціального захисту населення Запорізької міської ради в районах перебуває 185 таких сімей.

У 2018 році проведено дві виплати: у квітні – до Дня Чорнобильської катастрофи та у листопаді – до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Загальна сума допомоги складає 1000 грн. на сім’ю.

Одна сім’я, яка має дитину з інвалідністю, захворювання якої пов’язане з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, отримала одноразову адресну цільову допомогу у квітні цього року в розмірі 1000 грн.

Крім цього, за поданням громадської організації, яка об’єднує чорнобильців міста, у квітні та листопаді надано матеріальну допомогу ста її членам.

https://ztv.zp.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий