-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        ADS EARN BTC | The All-in-one Advertising Platform         Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

22.10.2019

Одне авто на 10 років: "чорнобильців" пропонують звільнити від розмитнення автотранспорту

У Верзовній Раді зареєстрували законопроект № 2278, який звільняє учасників ліквідації наслідків Чоронобильської катастрофи від розмитнення автотранспорту. 

Автори документа пропонують звільнити від сплати усіх митних платежів (мита, акцизу, ПДВ) при ввезенні певних типів транспортних засобів на територію України осіб, які віднесені до І та ІІ категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, - повідомляє auto.ria.

Податки за розмитнення не стягуватимуться з таких груп пільговиків у разі ввезення автомобілів легкових, вантажівок, автобусів та мотоциклів. Незалежно від їх виду, типу, віку, стану (новий чи вживаний) та інших особливостей. Імпорт з нульовим розмитненням пропонують дозволити здійснювати раз на 10 років, по одному ТЗ із кожної згаданої категорії (за кодами УКТ ЗЕД – 8702, 8703, 8704, 8711) на персону. Інших додаткових умов, як то обмеження на продаж чи умов експлуатації розмитнених за такою схемою транспортних засобів, у документі не зазначено.

Тобто, на практиці, якщо цей проект стане законом, згадані категорії пільговиків зможуть завезти раз на 10 років, наприклад, одне легкове авто для себе, один мотоцикл, який можна продати сусіду, один туристичний автобус на замовлення котрогось із перевізників, і ще один кар’єрний самоскид – раптом теж комусь знадобиться зі знижкою, адже спецтехніку розмитнювати напряму – справа не з дешевих.

Зрозуміло, що на цьому моменті у багатьох може виникнути запитання: а як же інші громадяни, які теж мають право на пільги, однак їх у переліку описаного проекту немає? Та й щодо автобусів і вантажівок теж можуть виникати запитання. Зрештою, на цьому опис змісту законопроекту №2278 можна закінчувати – все, що закладено у нього, ми розглянули. Далі своє слово мають сказати у профільних комітетах Верховної Ради, куди документ передано на розгляд, після чого, можливо, він колись буде винесений на голосування. Ну, або ж повернений на доопрацювання спірних моментів.

Комментариев нет:

Отправка комментария