-->

20.12.19

На Коломийщині відбулось позачергове засідання координаційної ради

Посвідчення не можна ламінувати, без підпису власника воно не дійсне, для отримання пільг завжди слід надавати оригінал або засвідчену нотаріально копію.

Таку інформацію необхідно знати кожному власнику будь-якого посвідчення, щоб без проблем отримати пільги та послуги, які йому гарантовані законодавством. Посвідчення мають відповідати зразку, зазначеному у законі, згідно з яким воно видане.

Про це розповідали на позачерговому засіданні координаційної ради, яку ініціював голова правління громадської організації «Коломийське об’єднання ветеранів, інвалідів, волонтерів» Союз Чорнобиль України» Віктор Познік.

У соцмережі Фейсбук Віктор Познік розмістив звернення до голови ОДА, голови обласної ради, міського голови та голови Коломийської РДА. У зверненні скаржився на те, що касир автостанції відмовлялася видати пільговий квиток на безкоштовний проїзд учасникам бойових дій, чорнобильцям, афганцям.

Для розгляду цієї заяви сьогодні у кабінеті заступника міського голови Володимира Бойцана зібралася координаційна рада. На ній, попередньо опрацювавши заяву, фахівці соціального захисту міста й району пояснили Віктору Позніку ситуацію, через яку він не зміг отримати квиток. Та рекомендували тим, у кого посвідчення ламіноване, а отже недійсне, звертатися в органи соціального захисту з необхідними документами для заміни посвідчення.

Наказ керівника автостанції, де зазначено обов’язкову вимогу придбання пільгового квитка – надання оригіналу документа, відмінено. Проте за законом безкоштовний квиток за пільгами можна отримати тільки тоді, коли маєш із собою оригінал посвідчення або нотаріально посвідчену копію.


1 коментар:

Віктор сказав...

але чиновники теж неправі-вони признали.що не мали права не давати пільгові квитки на ламіновані посвідчення.тому не пишіть ніяких заяв на заміну пільг монетизацією.бо безкоштовний проїзд вони теж хочуть забрати.

Дописати коментар