-->

04.02.20

Мінсоцполітики презентувало нову модель офісів для прийому документів у регіонах

Міністерство соціальної політики презентувало модель розміщення фронт-офісів у регіонах, яка значно полегшить подачу документів для оформлення соціальних виплат.

Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила у вівторок, 4 лютого під час прес -конференції “Презентація програмного комплексу “Соціальна громада” та результати моделювання мережі фронт-офісів, які наблизять соціальні сервіси до мешканців ОТГ”.

“Наша мета – максимальна легкість і доступність соціальних сервісів для українців. Саме тому ми запроваджуємо модель фронт-офісів – центрів, в яких люди можуть подати документи на оформлення соціальних виплат та послуг. Суть фронт-офісу - територіальна доступність до людини – в перспективі такі послуги будуть надаватися в кожній ОТГ. На розвиток фронт-офісів в регіонах ми передбачили 150 млн грн у 2020 році”, - зазначила Юлія Соколовська.

За словами Міністра, мешканці більше 70% новостворених ОТГ країни не мають змоги швидко поруч з домом подати документи, їм часто доводиться їхати 20-70 км “в район” для отримання адміністративних послуг соціального характеру. Існуюча мережа ЦНАПів та фронт-офісів не охоплює у межах 10 км радіусу 12 млн населення. Тому міністерство пропонує відкривати фронт-офіси в усіх ОТГ та готове за кошти Світового Банку сприяти забезпеченню їх комп’ютерною технікою для підсилення спроможності громад щодо розвитку цих сервісів.

Немає коментарів:

Дописати коментар