-->

02.03.20

Міністр Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила стратегію зростання пенсій, яка передбачає поетапне зростання виплат для українських пенсіонерів. 


“Індексація пенсій буде! А разом з нею - і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат – уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!”, - заявила очільниця відомства. 

За словами Юлії Соколовської, підвищення здійснюватиметься у декілька етапів. “Спочатку найстарші люди віком від 80 років. З урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/міс, далі - від 78, ще через рік - від 75 років і тд”, - наголосила Міністр. 

Як підкреслила Юлія Соколовська, в Уряду є чітка стратегія розвитку пенсійної системи, в результаті якої пенсія щороку зростатиме для всіх. 

За словами Міністра, зростання пенсій відбуватиметься в тому числі за рахунок індексації: “Це плановий і закладений у бюджеті перерахунок! Наш уряд запланував це на вересень. В середньому, за рахунок індексації розмір пенсії зросте на 216 грн/міс в 2020 році”. 

“Крім того, якщо Парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд! Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн!”, - додала Юлія Соколовська.


2 коментарі:

Unknown сказав...

Пенсії обесцінились 2013рік-мінімальна пенсія була еквавілент 112$.2020рік-після всіх горепідвищень всьго еквав.65$.А горереформатори з команди ЗЕ індексують копійки

Unknown сказав...

Обіцяти можна,а тим більше нинішній владі.Вони всю статистику з так званим підвищенням приводят в середньому Ті в кого максимальна пенсія буде підвищення ,а в кого мінімальна то що з носа капне,або копійки.Є таке прислівя:Хто ходив в шубі, той буде ходити,хто ходив в порваних штанях,той буде світити голим задом.

Дописати коментар