-->

06.03.20

В Україні з’явиться Чорнобильський університет (анонс)

10 березня об 11-30 в Interfax-Ukraine відбудеться презентація Чорнобильського університету та державної освітньої програми, яка змінить існуючий погляд на Чорнобильську зону та події 1986 року. Перший курс університету стартує вже цього року і буде присвячений підготовці чорнобильських гідів, які по закінченню навчання отримають свідоцтво державного зразка та за успішного навчання отримати роботу з оплатою у розмірі 2300 грн у день.

Зауважимо, що розробкою програми займалися провідні державні, приватні та наукові організації України. Зокрема, курс чорнобильських гідів розроблений Чорнобильським університетом спільно з кафедрою туризму та Інститутом післядипломної освіти НУБіП, Інститутом радіаційної безпеки та Українським науково-дослідним інститутом сільськогосподарської радіології НУБіП.


За додатковою інформацією звертайтесь: press@chernobyl-tour.com
+380500777609

Зареєструватися на курс можна за посиланням

Довідково:

Чорнобильський університет – сучасна мультидисциплінарна платформа для розповсюдження новітніх знань, яка використовує очевидні переваги навчання безпосередньо на місці подій. Чорнобильський університет об’єднує університети, науково-дослідні інститути, провідних дослідників, експертів, митців та безпосередніх учасників видатної історичної події з метою зберігати й примножувати чорнобильські знання та досвід, що стають все ціннішими для подолання загроз та викликів сучасності.

https://www.poglyad.tv

Немає коментарів:

Дописати коментар