-->

14.05.20

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС»"

Законопроектом з метою забезпечення доступності державної реєстрації для громадських об’єднань осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та їх символіки, а також державної реєстрації змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові та місцезнаходження фізичної особи - підприємця, що є особами з інвалідністю, пропонується внести зміни до ст. ст. 23 та 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», відповідно до яких звільнити вищевказаних осіб від сплати адміністративного збору за здійснення реєстраційних дій.

Законопроектом також пропонується виключити положення про право державних реєстраторів на винагороду за рахунок коштів, отриманих за справляння адміністративного збору за державну реєстрацію у розмірі не менше 10 відсотків адміністративного збору.

Проект Закону зареєстровано за №2030.

Немає коментарів:

Дописати коментар