-->

20.05.20

На Рівненщині дітям-чорнобильцям, які навчаються дистанційно, виплачуватимуть компенсацію

Враховуючи, що під час карантину діти навчаються дистанційно в домашніх умовах і при цьому не забезпечуються безоплатним харчуванням, їм буде нарахована та виплачена компенсація, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1997 №155 "Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Як повідомляють у Вараській міській раді, компенсація виплачуватиметься дітям, які навчаються на забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях, мають статус потерпілих (посвідчення серії Д), а також дітям з інвалідністю, яка пов’язана з аварією на ЧАЕС, незалежно від території розміщення навчального закладу.

З метою нарахування та виплати компенсації, управління праці та соціального захисту населення Вараської міської ради прийме довідки про період проведення дистанційного навчання від батьків дітей, зареєстрованих на території міста Вараш.

За правдивість наданої інформації, відображеної в довідках, яка буде використана для нарахування та відшкодування коштів Державного бюджету, особисту відповідальність несуть керівники навчальних закладів.

За детальною інформацією звертатись у відділ соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення або за телефоном (03636)23821.

Немає коментарів:

Дописати коментар