-->

26.06.20

Відкрите звернення

від Центральної Ради Всеукраїнської Громадської Організації Інвалідів "Союз Чорнобиль України" до Президента України, Голові Верховної Ради України, 
Прем'єр-Міністра України.

Шановні керівники держави.

Змушені звернутися до вас з зв'язку з подальшим намаганнями влади знищити систему захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Вчора чорнобильці Харківщини були насильно позбавленні владою можливості лікуватися в обласному спеціалізованому чорнобильському диспансері. Цей лікувальний заклад передали для лікування хворих на корона вірус. Ми розуміємо, що рятувати наших захворілих співвітчизників необхідно, але чому для цього треба забирати лікарню у чорнобильців, які мають важкі хронічні захворювання і за Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" потребують спеціалізованої медичної допомоги.

Наголошуємо, що таке ставлення влади до захисту чорнобильців стає системою. Минулого тижня, наприклад "Союз Чорнобиль України" змушенні були звернутися до Голови Держави з проханням врятувати Київський міській центр радіаційного захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Цей лікувальний заклад методично й настійливо ведуть до закриття і знищення, під гучними гаслами проведення "прогресивної" мед реформи.

Так само у грудні 2014 року, під гаслами необхідності фінансування АТО був прийнятий сумнозвісний закон №76, яким чорнобильців позбавили більшості соціальних гарантій, навіть у дітей чорнобиля не посоромились тодішній Уряд, депутати і президент забрати шматок хліба від рота. Чорнобильці - патріоти своєї країни і розуміють, що допомагати нашим воїнам - це святе. Але чи усі разом?! Аналізуємо витрати Держбюджету: фінансування захисту чорнобильців порівняно з 2013 роком скорочено удвічі, а от витрати на утримання органів влади збільшено аж у три рази!!!

Цей закон визнано неконституційним, адже він порушував з десяток статей Основного Закону України.

Але нинішня влада не лише не відновила порушені права чорнобильців, а, як бачимо, продовжує ту ж політику, позбавляючи героїв ліквідаторів і інших категорій постраждалих їхнього законного права на отримання спеціалізованої медичної допомоги.

Шановні керівники Держави.

Закликаємо вас схаменутися і вжити невідкладних заходів з метою зупинення геноциду українських чорнобильців!

За дорученням
Центральної Ради
Президент ВГОІ "СЧУ" М.М. Хрущенко


Earn Free Bitcoin

2 коментарі:

Сергей Нехаевский сказав...

После рейдерского захвата организации и ее центрального офиса самозванец Хрущенко пытается развить бурную деятельность и присвоил себе право говорить от имени Центрального Совета организации. Но уголовное дело по его деятельности уже расследуется Шевченковским районным управлением полиции г. Киева.

Анонім сказав...

Это не рейдерский захват,а уборка негодяя и предателя Войтова от управления организацией. Иди у Войтова поспрашивай он хотя бы такого рода заявления в поддержку чернобыльцев писал?

Дописати коментар