-->

21.07.20

Карантинний відпочинок на Волині: як нині працює санаторій «Лісова пісня»

Санаторій «Лісова пісня», що у Шацькому районі, знову працює. Рішення про відновлення роботи комунального закладу ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Скільки людей у волинській оздоровниці нині і чи потрібно мати тест на коронавірус, аби відпочивати та лікуватися, – у сюжеті ТРК «Аверс».

Нині через карантинні обмеження в санаторій можуть потрапити лише ті, хто приїхав сюди із путівкою. Серед перших відвідувачів – 52 сім’ї, які отримують лікування та оздоровлення. Хоча не в повній мірі, як це було колись.

«Відпочивається непогано, але немає всіх процедур, мало персоналу, – розповідає чорнобилець Сергій із Шепетівки Хмельницької області. – Ми приїхали з довідками, що в нас нема коронавірусу».


Для тих, хто приїхав без результатів ІФА- чи ПЛР-тестів, їх роблять у санаторії. Як розповідає директорка санаторію Руслана Дибель, відпочивальники оплачують тести власним коштом.

Серед карантинних заходів у санаторії – температурний контроль, обов’язкова дезінфекція ручок та поверхонь, а ще харчування на вулиці на літніх терасах.

15 років поспіль сюди на відпочинок приїздить Олександр Шпінь із Києва, який задоволений тим, як нині організовані умови в санаторії: «Столи один від одного далеко. Посуд дезінфікують. Виделки, ложки, руки теж дезінфікуємо. Кожному все індивідуально видають».

Нині в санаторії відпочивають сім’ї, які мають соціальні путівки. Серед них – учасники АТО/ООС та члени їхніх родин, чорнобильці, учасники Революції Гідності. Відвідувати увесь комплекс процедур вони поки не можуть через обмеження.

В санаторії ретельно дбають про соціальну дистанцію та недопущення скупчення людей. У зв’язку з цим кількість персоналу в оздоровниці зменшили, частина працівників, допоки санаторій не відновить роботу повністю, перебуває у центрах занятості.

«Ми втратили дуже багато, практично не додали три мільйони податків. Ми зупинили розвиток санаторію, – констатує очільниця оздоровниці. – Як би там не було, санаторій вибитий із колії. Якщо колись потрапити було дуже важко, то тепер люди насторожені, не вірять, що «Лісова пісня» відкрита».

Немає коментарів:

Дописати коментар