-->

06.09.20

Орієнтовний графік засідань

_______________________________________
(вул. Банкова, 6-8, кім. 525, в режимі відеоконференції, о 13.00)
8 вересня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Попередній розгляд законопроектів щодо доцільності включення до порядку денного сесії:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком та відновлення розміру коефіцієнту страхового стажу 1,35 (р.№3052, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо підвищення розміру пенсій особам, які працювали в колгоспах, сільськогосподарських кооперативах, фермерських господарствах та сільськогосподарських підприємствах (організаціях) (р.№3243, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальні послуги" щодо підвищення розміру компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду (р.№3244, н.д. Ю.Тимошенко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальні послуги" щодо підвищення розміру компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду (р.№3244-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо підвищення рівня пенсійного та соціального забезпечення окремих категорій осіб (р.№3596, н.д. Ляшенко А.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо пенсійного та санаторно-курортного забезпечення (р.№3596-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку (р.№3553, Президент України).

Проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо окремих питань забезпечення організації виконання військового обов'язку в особливий період (р.№3554, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання (р.№3840, н.д. Г.Третьякова та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо соціального страхування (р.№3840-1, н.д. Н.Королевська та ін.).

9 вересня, об 11.00

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Попередній розгляд законопроектів щодо доцільності включення до порядку денного сесії:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю (р.№3780, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціального захисту осіб з інвалідністю (р.№3780-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" щодо обмеження максимального розміру заробітної плати керівників і працівників підприємств державного сектору економіки, державних службовців і працівників установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету (р.№2798, н.д. Тимошенко Ю. та ін.)

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру заробітної плати керівників та заступників керівників державних органів, підприємств державного сектору економіки, установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету (р.№2798-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" щодо обмеження максимального розміру заробітної плати керівників і працівників підприємств державного сектору економіки, державних службовців і працівників установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету (р.№2798-2, н.д. Яценко А.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною (р.№3695, н.д. Бардіна М. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною (р.№3695-1, н.д. Чорний Д. та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення" (щодо забезпечення отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, фізичними особами - підприємцями, які є застрахованими особами, та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№3782, н.д. Ляшенко А.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (нова редакція) та інших законодавчих актів України (р.№3663, н.д. Папієв М.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо підвищення розмірів трудових пенсій внаслідок збільшення величини оцінки одного року страхового стажу, зменшення пенсійного віку та страхового стажу як умов призначення пенсії за віком (р.№3738, н.д. Королевська Н., Солод Ю.).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 10 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо конкретизації осіб, які мають належати до військовослужбовців (р.№3095, н.д. Цимбалюк М., Дубіль В.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо конкретизації осіб, які мають належати до військовослужбовців та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (р.№3095-1, н.д. Н.Королевська та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних гарантій та соціальної підтримки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№3123, н.д. Яценко А.)

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних гарантій та соціальної підтримки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та ветеранам війни (р.№3123-1, н.д. Н. Королевська та інші)

Проект Закону про надання захисту іноземцям та особам без громадянства (р.№3387, н.д. Д.Лубінець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку (р.№3704,н.д. А.Богданець та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку (р.№3704-1, н.д. Тарута С., Семінський О.)

Головне організаційне управління
04 вересня 2020 року

Немає коментарів:

Дописати коментар