-->

25.12.20

Київ подовжив можливість пільгового проїзду для мешканців інших міст до 1 липня

Уряд досі не врегулював питання компенсації за перевезення пільговиків та відносини між муніципалітетами й державою.

Київрада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті Києва для мешканців інших міст до 1 липня наступного року. Відповідне рішення підтримали 104 депутати. Відповідні зміни були внесені до цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2021 роки. Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Неприємний сюрприз для пасажирів: в Україні здорожчає проїзд у маршрутках та автобусах

"Ми подовжили на півроку введення електронного квитка в промислову експлуатацію. Ми мали з 1 січня забезпечувати пільговий проїзд виключно киянам. Тобто від початку 2021 року не кияни-пільговики уже не змогли б користуватися київським громадським пасажирським транспортом безкоштовно. Але це й мешканці Київської області, які працюють у Києві, і ветерани-захисники, які приїжджають у столицю, й інші пільговики, які не проживають в Києві. Тому ми подовжили для них можливість користуватися пільговим проїздом", — наголосив Кличко.

Мер Києва зазначив, що уряд досі не врегулював питання компенсації перевізникам за перевезення пільговиків та взаємовідносини в цьому питанні між муніципалітетами та державою. "Бо оскільки пільги надаються на рівні держави, то й оплачувати їх має держава", – упевнений Кличко.

Зокрема, на пільговий проїзд у громадському транспорті столиці можуть розраховувати наступні категорії пільговиків — не киян: пенсіонери, чорнобильці, люди з інвалідністю, учасники бойових дій, учасники АТО та деякі інші категорії.

Нагадаємо, у маршрутках Києва та Київської області планують підвищити вартість проїзду у маршрутках мінімум до 12 гривень. 

Немає коментарів:

Дописати коментар