-->

15.03.21

Клієнтка “Ощадбанку“ звинуватила банк у зникненні грошей з її пенсійної картки

Клієнтка "Ощадбанку" під ніком rating2008 скаржиться на порталі minfin, що з її банківської кредитної картки зникли всі гроші. І водночас пропала пенсія з пенсійної картки. Причому пенсіонерка стверджує, що вона нікому не розголошувала своїх банківських реквізитів, але в один не прекрасний момент зникли всі кредитні гроші разом із її пенсійними надходженнями.

Ділячись своєю бідою, жінка попереджає інших пенсіонерів, аби в жодному разі не давали своєї згоди на оформлення картки червоного кольору, хоч як би їх не переконували, що це їх ні до чого не зобов'язує. От вона погодилась і тепер кається.

"Потім ваші персональні дані окажуться у шахраїв (складається враження, що шахраї — це один з підрозділів банку). В один роковий день шахраї дивним чином знімуть з цієї картки всі кошти, а заодно прихватять і вашу пенсію і не дивно, що Ви не будете давати підтвердження на перевод, якимось чином вони це зроблять без Вас", - бідкається жінка.

Але на цьому її нещастя із пенсійною карткою не скінчились, а лише почалися. Оскільки з кредитки було знято кошти, то тепер "Ощадбанк" щомісяця стягує з неї пенсію в рахунок погашення кредиту.

"Це реальна історія, трапилось це зі мною. Я отримала нову пенсійну картку, але гроші продовжують списувати шахраї банку відкрито, ігноруючи мої звернення. Справу доведеться вирішувати в суді, заяву до прокуратури я вже написала", - ділиться жінка.


Клієнтка "Ощадбанку", яка, до речі, працювала в МВС, посилається на законодавчу норму, яка не дозволяє здійснювати відрахування з пенсій без судової ухвали. Отже те, що зараз відбувається з її пенсією, жінка називає свавіллям банку і зневагою до закону.

До речі, з "Ощадбанку" поки її скаргу не прокоментували.


Трьом експосадовцям «ПриватБанку» повідомили про нові підозри у розтраті 8,2 млрд грн

Немає коментарів:

Дописати коментар