-->

22.03.21

Роман Головін пояснив, як орендарі дурять власників землі

Про це пише Роман Головін у власному блозі. Далі наводимо слова автора без коментарів.

Останнім часом у орендарів нова «мулька» з приводу як надурити власників землі на орендній платі – це сказати що «вирахував ще податок на землю, тому й менше «на руки». Брехня якої й світ не бачив!

Брехня якої й світ не бачив!

Відповідно до статті 281 Податкового кодексу України існують пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб. Від сплати податку звільняються:
  • особи з інвалідністю першої і другої групи;
  • фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
  • пенсіонери (за віком);
  • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
  • фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  • І головне! Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи. (Увага! ця норма не розповсюджується на договори емфітевзису).
Що це означає…

Як що ви пенсіонер за віком – ви не платити податок на землю й відповідно орендар ніякого податку за вас не перераховує й у нього не має підстав зменшувати орендну плату з посиланням на податок на землю. (Згідно зі ст. 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, право на призначення пенсії за віком мають люди після досягнення віку 60 років за наявності страхового стажу не менше 27 років.)

З інвалідами, чорнобильцями та ветеранами теж все зрозуміло – не платять й не утримується!

Інші власники землі не є платниками податку, якщо вони уклали договір з орендарем, який є платником єдиного податку четвертої групи. Платником четвертої групи можуть бути тільки ті платники, які займаються сільським господарством не менш як на 75% (частка реалізації сільськогосподарської продукції становить не менше 75%). Щоб орендувати землю, й не бути платником єдиного податку четвертої групи – треба бути повним йолопом! Орендарі тва...юки, але не йолопи.

Всі орендарі є платниками єдиного податку четвертої групи!

Отже, орендар не перераховує за власника землі ні якого податку на землю!

Не доплачуючи оренду плату власникам землі посилаючись на те що сплатив податок на землю, орендар залишається боржником власника землі, а ще є брехуном, який наживається на нашій землі.

Перевірити сплату податку орендарем можна через електронний кабінет платника податку або звернувшись до податкової. Але впевнений, що якщо виконуються зазначені вище умови, які звільняють власника землі від сплати податку на землю, то ніякого податку на землю вам не нараховувалося й ніякі суми не сплачувалися.

Вимагайте від орендаря недоотриману орендну плату!

10 коментарів:

Unknown сказав...

Шановні.ЩОБ ВАС НЕ ДУРИЛИ ОРЕНДАТОРИ,САМІ ПРАЦЮЙТЕ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ ТА ЗАРОБЛЯЙТЕ ГРОШІ ТА ПЛАТІТЬ ПОДАТКИ.

Александр сказав...

Что бы работать на своей земле,нужно здоровье и средства,это для тех кто не понимает!

Unknown сказав...

Тоді не треба плакать що орендарі дурять,за свій пай я отримую кошти від орендаря відповідно договору,у мене не болить голова був врожай чи ні,чи де його зберегти та продати,та інші питання,сплю спокійно та нерахую чужі кошти.

Unknown сказав...

На землі потрібно працювати,а не язиком болтати.

Unknown сказав...

Мої знайомі ,були одноосібниками декілька років бо також рахували чужі гроші після чого таки віддали свою землю орендарям і отримують кошти відповіно договору.

Unknown сказав...

Навіщо ото болтать що орендарі несплачують податки,всі землі на обліках в сільських та селещних радах,та вміють рахувати та отримувати податки тому що потрібно утримувати лікарні школи дит.садки та інші питання пов'язаним з місцевим самоврядуванням.

Unknown сказав...

Я неодоразово звертався до свого орендаря щоб допоміг в лікуванні як інвалід війни та отримував допомогу від орендаря.

Unknown сказав...

До Романа Головіна,ти провокатор,не дури людей!

Александр сказав...

Ты работяга земельный!

Анонім сказав...

Какой войны ты инвалид?

Дописати коментар