-->

21.03.21

Допоможемо героям-чорнобильцям та сім’ям померлих ліквідаторів разом!

Дорогі друзі! 26 квітня цьогоріч відзначатимуться 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. З року в рік із нестишеним болем у серцях ми вкотре згадуємо всіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію. Проте ми не забуваємо і про героїв-ліквідаторів, які, ціною власного здоров'я та життя зупинили смертоносний атом і сьогодні потребують нашої з вами підтримки та допомоги. Кожен із нас спроможний простягнути руку допомоги і фінансово підтримати цих мужніх людей та сім’ї загиблих героїв за їх самовідданий подвиг.

Друзі, родина Донецького юридичного інституту завжди виступає єдиною згуртованою командою однодумців і ми всім нашим колективом ми долучилися до благодійної акції та перерахували добровільний внесок у розмірі одноденної заробітної плати на рахунок Всеукраїнської професійної спілки МВС України для надання благодійної допомоги чорнобильцям та сім’ям померлих ліквідаторів.

Ми закликаємо всіх наших друзів та партнерів приєднатися до благодійної акції та допомогти тим, хто врятував всесвіт від страшенної катастрофи!

Реквізити Всеукраїнської професійної спілки МВС України:

р/р UA773052990000026009016219919 в Печерській філії ПАТ «Приватбанк» м. Київ,
МФО 305299, Код ЄДРПОУ 41767499 з позначкою безповоротна фінансова допомога чорнобильцям»2 коментарі:

Анонім сказав...

Ми вже на протязі 30 років бачили як фонди помагають тяжко хворим дітям інвалідам Чорнобиля (зараз ці діти з тяжкими вадами вже дорослі), як і тоді без нормальної пенсії, без допомоги МВС, взагалі ці діти не цікаві навіть на відзначенні 26 квітня їх і не згадують, і не тільки них також не згадують роками тяжко хворих ліквідаторів які вже роками не можуть вийти навіть на вулицю. Тому люди добрі краще, якщо хочете допомогти цим людям то поможіть їм адресно без цих жуліків-здирників на пряму, бо плакала Ваша допомога в цих так званих помічників, як завжди залишаться в їхніх великих кишенях...

Наталия сказав...

Всём чернобыльцам и вдовам, не только ликвидаторам,как можно делить вдов ликвидаторов и пострадавших.

Дописати коментар