-->

14.04.21

У місті привітали і нагородили ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС

Представники Адміністрації Слобідського району та чорнобильці привітали з днем народження ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Валерія Болотова.

На знак подяки за подвиг, мужність і героїзм, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу соціального захисту населення Валерію Болотову вручили Почесну грамоту Адміністрації Слобідського району.

Заступник голови райадміністрації Олексій Свідло привітав іменініка і побажав йому міцного здоров'я, щастя, довгих років життя та миру.

«Низько вклоняємося ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому працювали в зоні радіаційного лиха, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. Дякую за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство. Ми завжди повинні пам'ятати, що герої нашого часу живуть поруч з нами», - сказав Олексій Свідло.

Довідка. Валерій Григорович Болотов - учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, інвалід I групи, поет-пісняр, почесний член Спілки письменників України, організатор і перший голова товариства «Чорнобиль», нагороджений шістьма орденами і 62 медалями, в тому числі орденом «За мужність» 3-го ступеня.

Також Валерій Болотов - лауреат багатьох міжнародних поетичних фестивалів і конкурсів. Написав вірші і прозу про Чорнобильську трагедію. Це книги-фотоальбоми, що розповідають про техногенну катастрофу і її жахливі наслідки, про героїзм і громадянську мужність ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Немає коментарів:

Дописати коментар