-->

27.04.21

Звернення Колегії МВС до учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Шановні колеги, дорогі ветерани-чорнобильці!

26 квітня виповнюється 35 років від дня аварії на Чорнобильській АЕС. Ця подія визнана трагедією планетарного масштабу.

У боротьбу з наслідками катастрофи оперативно включилися сотні тисяч людей, у тому числі 33 тисячі працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ.

Але, передусім, герої-пожежники зупинили поширення лиха, не допустили його переростання у винищувальний смерч для України та країн Європи.

Служба в екстремальних умовах для особового складу органів внутрішніх справ була випробуванням на мужність, професіоналізм та моральну зрілість. Вони з честю виконали свій професійний і громадянський обов’язок.

Цього дня ми низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину глибокої шани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи співвітчизників, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Колегія Міністерства внутрішніх справ України, усі ми завжди будемо працювати над увічненням безсмертного подвигу ліквідаторів катастрофи, вшануванням пам’яті загиблих і померлих, над посиленням їх та членів сімей соціального захисту, продовженням традиції шанобливого ставлення до ветеранів Чорнобиля.

Від усього серця зичимо героям–ліквідаторам та членам їх родин здоров'я, щастя і добробуту, впевненості у своїй особистій безпеці, миру та стабільності!

Честь Вам і шана! Слава Україні! Героям Слава!

1 коментар:

Unknown сказав...

Колегія,з пиздюків за 35 років жодної допомоги від вас сволочі ви кончені.

Дописати коментар