-->

28.03.22

Українцям розповіли, як перевести виплату пенсії з Укрпошти до банку: алгоритм дій

Багато пенсіонерів зараз, під час війни, виявилися вимушеними переселенцями. І в деяких виникли проблеми з виплатами пенсії. Йдеться про тих громадян, які отримували пенсію через Укрпошту. Вони можуть перевести свої виплати на банк.

У Мінсоцполітики розповіли алгоритм, як можна перевести виплати пенсії з Укрпошти на банк. Для цього потрібно спочатку переадресувати свою виплату, а вже потім вивести її на банківський рахунок.

Для переадресації виплати слід зателефонувати на гарячу лінію Укрпошти. Номер лінії: 0-800-300-545. Обов'язково дочекайтеся оператора та повідомте йому свої паспортні дані, контактний телефон, а також колишню адресу та нову адресу проживання, на яку потрібно переадресувати виплату.

Далі слід відкрити в банку (одному з тих, що уповноважені на виплату пенсій) картковий рахунок, на який надходитиме пенсійна виплата. Це можна зробити у будь-якому відділенні уповноваженого банку на території України, де зараз не відбуваються воєнні дії. При цьому у банку потрібно взяти заяву для виплати пенсії. Воно знадобиться вам у Пенсійному фонді.

Після цього потрібно звернутися до відділення Пенсійного фонду, розташованого за місцем вашого тимчасового проживання. Там внесуть зміни до форми отримання пенсії. Для візиту до Пенсійного фонду вам знадобляться такі документи: паспорт; ідентифікаційний код; заява, яку ви взяли із банку.

Усе: переведення пенсії з Укрпошти на банк завершено. Тепер отримати свою виплату ви зможете у будь-якому відділенні обраного вами банку або в банкоматі цього банку. Крім того, пенсійною карткою можна користуватися при безготівкових розрахунках у будь-якому магазині.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар