Рекордна інфляція шириться всім світом. Для розвинених країн МВФ прогнозує інфляцію у 5,7%, для країн, що розвиваються, – 8,7%. Для України цей показник взагалі може становити 20%, за прогнозом Світового банку.

Як захистити заощадження

Тож всіх цікавить, як захистити свої заощадження. Адже в умовах прогнозованої інфляції банківські депозити не виконують свою роль – їх ставка не компенсує знецінення грошей. Так, доларові депозити у США дають ставку в 0,06%, а доларові депозити в Україні – 0,47%. Навіть такі привабливі серед інвесторів казначейські папери США дають до 3% дохідності.

Хорошою альтернативною для людей, які хочуть якнайкраще вберегти свої заощадження та уникнути ризиків, є так звані депозити у криптовалюті.

Оскільки зараз на ринку переважає ведмежа тенденція, тобто ринок здебільшого падає, то найкращими активами для таких депозитів є стейблкойни, які прив’язані до американського долара. Грубо кажучи, це як доларовий депозит, але на крипторинку зі значно вищими відсотками.

Про те, як працюють депозити зі стейблкойнами на криптобіржах 24 канал поспілкувався з фахівцями криптобіржі Bybit.

Що таке стейкінг

Криптобіржі пропонують різні депозитні інструменти. Одним з них є стейкінг. Для нього можна обрати стейблкойн USDC, для якого Bybit підвищив APY, тобто дохідність, до 5,5% річних.

Щоб користувачі могли нарощувати баланс навіть на ведмежому ринку, ми підняли ставки річної прибутковості за стейкінг USDC,
– повідомили в Bybit.

Для інвестиції достатньо додати до стейкінгу від 50 USDC на платформі Гнучких інвестицій. Великий плюс такої інвестиції в тому, що:

  • вивести активи зі стейкінгу можна буде будь-якої миті;
  • не потрібно переживати, що криптовалюта впаде, адже це стейблкойн.

Що таке USDC

USDC – це стейблкойн з відкритим кодом на основі смартконтрактів, прив'язаний до вартості долара США у співвідношенні 1:1. Завдяки фіксованій вартості USDC дозволяє трейдерам безпечно входити у позиції з волатильними криптовалютами та виходити з них.

У порівнянні з іншими стейблкойнами на ринку USDC має кілька унікальних характеристик:

  • Стабільна вартість: 1 USDC можна обміняти на 1 долар США, що робить ціну стійкою.
  • Підтримується резервними активами: в основі кожного USDC лежить один долар США або актив з реальною еквівалентною вартістю, що зберігається на рахунках фінансових організацій, регульованих США.
  • Міжнародні платежі: USDC дозволяє дешево та моментально переказувати гроші з криптовалютного гаманця на інші біржі, а також іншим компаніям та людям без відкриття банківського рахунку.

Bybit – це криптобіржа, яка демонструє один з найвищих темпів росту у світі. Вже понад 3 мільйони користувачів купують, продають криптовалюту та торгують популярними монетами за різними типами контрактів разом з Bybit.

Окрім стейкінгу, криптобіржа пропонує безліч інших можливостей як для трейдерів-початківців, так і для досвідчених. Вже з 10 червня на платформі стартує реєстрація на найбільший у світі турнір криптотрейдерів – WSOT (World Series of Trading).