-->

04.06.22

Платформа єДопомога: допоможи ліками українцям в декілька кліків з будь-якої країни світу

Заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко повідомив, що з 3 червня на платформі єДопомога з’явилась можливість допомогти онлайн постраждалим від війни лікарськими засобами, сплативши онлайн Передплату в декілька кліків та з будь-якої країни світу.

“На платформі єДопомога потреби людей складають: 62% - їжа, 20% - засоби гігієни, близько 10% - лікарські засоби, інші - не перевищують 8%. Для нашої команди було вкрай важливо знайти партнерів - мережеві аптеки, які зможуть долучитися до платформи швидко та закриють потреби у ліках. Першими до нас звернулися та змогли найшвидше інтегруватися з платформою дві національні мережі аптек - це аптеки 911 та аптеки 3і. Тож відтепер благодійники зможуть оплатити Передплату на ліки онлайн та в декілька кліків, а потребуючі допомоги скористаються нею в аптеках цих мереж”, - розповів про нові можливості платформи Костянтин Кошеленко.

Також Костянтин Кошеленко підкреслив, що номінали таких Передплат дорівнюватимуть 300, 500 та 1000 гривень та їх можна буде використати в одній з понад 1000 аптек-партнерів єДопомоги.

“Платформа відкрита до співпраці з мережевими магазинами та аптеками, адже важливо збільшити географію міст та селищ України задля зручного отримання допомоги від благодійників”, - наголосив заступник Міністра. 

Важливо! Придбати по Передплаті можна тільки безрецептурні лікарські препарати. 

Як працює допомога онлайн - ліки: 

1. Люди, що потребують допомоги, залишають заявки на платформі.
2. Благодійники у розділі «Допомогти онлайн - ліки», самостійно обирають заявку, яку готові підтримати та оплачують Передплату.
3. Людина, яка залишила цю заявку, отримує СМС з кодом або електронним кодом Передплати в особистому кабінеті.
4. На касі в аптеках, які долучились до платформи, людина може пред'явити електронний код Передплати або продиктувати номер з СМС - він слугуватиме підтвердженням оплати за необхідні ліки. 

єДопомога - допомагайте легко!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар